..

Ako sme už avizovali, pripravili sme pre vás – čitateľov newyorkcity.sk, ale hlavne pre turistov, ktorí sa chystajú navštíviť New York elektronického sprievodcu týmto mestom.

Na vyše 70 stranách nájdete tie najlepšie rady, doporučenia a dobré tipy, tak aby bola vaša návšteva New Yorku dokonalou. Neviete si vybrať zo širokej ponuky hotelov? Vybrali sme pre vás tie najvýhodnejšie. Neviete, kedy je najlepšie cestovať? Kedy je v New Yorku najlepšie počasie, či najlepšie ceny v obchodoch? Máme pre vás odpovede na všetky tieto otázky a na množstvo ďalších.
Už nezabudnete na to, že v New Yorku budete potrebovať adaptér, nájdete si wifi pripojenie zadarmo, či využijete vstupné do najlepších múzeí takisto zadarmo – jednoducho informácie, ktoré sa nenachádzajú ani na týchto stránkach.

Sprievodca New Yorkom stojí 10€.
Po zaplatení prostredníctvom Paypal, dostanete sprievodcu New Yorkom vo formáte PDF na stiahnutie. Ak chcete viac informácií, prípadne požadujete zaslať ukážku – kontaktujte nás na info@newyorkcity.sk, alebo prostredníctvom kontaktného formuláru na stránke.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.