Chambers Hotel

15 West 56th Street, Midtown, NY 10019 , New York
Recenzia hotela: Chambers Hotel

Hotel Chambers je členom skupiny dizajnových hotelov a jeden z najlepších hotelov v New Yorku.

Dizajnové hotely (alebo boutique hotely) sú hotely vyššej triedy, ktoré kladú dôraz na kvalitu prevedenia svojich interiérov, tak aby ste sa cítili čo najlepšie. Chambers Hotel je práve jeden z nich.

Hotel sa nachádza priamo na Piatej avenue, v dosahu tých najluxusnejších obchodov Louis Vuitton či Prada. Práve medzinárodné módne domy a umelecká scéna newyorskej štvrte SoHo slúžili ako inšpirácia pre interiéry hotela.
Tak sa vedľa seba ocitli prvotriedne materiály a industriálny vplyv newyorských umeleckých loftov. Vďaka tomu sú izby a apartmány v Chambers, jedny z najvkusnejších, aké v newyorských hoteloch nájdete.
V hoteli sa nachádza vyše 500 originálnych obrazov, ktoré zdobia a dotvárajú atmosféru hosťovských izieb.

Celý hotel vďaka tomu dýcha umením, a vyzerá skôr ako dom bohatého zberateľa umenia s dobrým vkusom ako hotel. Ako príklad zaujímavého spracovania môže slúžiť dvoj-poschodový krb v lobby hotela, výťah s odhalenými mechanickými časťami, či kvalitné sedačky v spoločných priestoroch.

77 izieb (z toho 5 apartmánov) ponúka naozaj štýlové ubytovanie, niektoré z nich majú dokonca aj terasy s výhľadom na okolie. Ceny v hoteli Chambers zodpovedajú kvalite – priemerná cena ubytovania je vyššia ako je priemer v New Yorku – začína sa od 280 € za noc pre dve osoby.

Jedna noc v Chambers Hotel stojí od 284€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 284€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.52 km od centra

Booking.com

Rezervácia Chambers od 284€/noc