SIXTY LES

190 Allen Street, Lower Manhattan , New York
Recenzia hotela: SIXTY LES

Lower East Side je štvrťou umelcov a spisovateľov – jedna z trendových častí New Yorku, ktorá bola donedávna nedotknutá hotelmi.

To sa teraz veľmi rýchlo mení a aj tu, medzi nízkou zástavbou, ktorá charakterizuje túto časť New Yorku vyrastajú nové hotely.

Hotel of Rivington, či SIXTY LES (formerly known as Thompson LES) sú dvaja predstavitelia toho najlepšieho, čo hotely na Lower East Side môžú ponúknuť. A tento boutique hotel ako zástupca skvelej siete hotelov Thompson má čo ponúknuť.
Moderné, dizajnovo dokonalo zvládnuté izby, top-reštauráciu Shang, podávajúcu čínske jedlá, či Above Allen – open-air bar s vysúvacou strechou.

K tomu si pridajte vnútorný bazén, úžasný výhľad a Thompson LES vás presvedčí, že patrí k špičke medzi newyorskými hotelmi.
Príjemné prekvapenie na záver – ceny za superior room sa pohybujú pod priemernou cenou za hotelovú izbu v New Yorku – dosahujú cca 160€ za noc pre dve osoby. Samozrejme záleží od sezóny, ale celkovo patrí Thompson LES nielen k dizajnovým prekvapeniam, ale aj k dostupnejším luxusným hotelom v New Yorku.

Jedna noc v SIXTY LES stojí od 240€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 240€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 1.15 km od centra

Booking.com

Rezervácia SIXTY LES od 240€/noc