Best Western Seaport Inn Downtown

33 Peck Slip, Lower Manhattan, NY 10038 Manhattan , New York
Recenzia hotela: Best Western Seaport Inn Downtown

Tento hotel najväčšej hotelovej siete na svete – Best Western je 100 percentne nefajčiarsky, čo znamená, že váš pobyt v tunajších izbách bude zaručene v čistých a sviežych izbách.
Best Western Seaport Inn Downtown ponúka krásne izby s úchvatným výhľadom na neďaleký Brooklyn Bridge. Ak chcete úplne dokonalý zážitok – vypýtajte si izby s terasou a najlepším výhľadom na mesto.

Best Western Seaport Inn Downtown je právom ako víťaz ankety o najlepší hotel tejto siete s vynikajúcim výsledkom.

Centrálne umiestnený, Best Western Seaport Hotel v centre ponúka krásu a luxus interiéru 19. storočia a zároveň poskytuje moderné vybavenie, aby sa každý hosť cítil na cestách ako doma.Hotel sa nachádza neďaleko tých najlepších atrakcií Downtownu – Finančnej štvrti, Ground Zero, či obľúbenému obchodu Century 21, vďaka dostupnosti metra však máte blízko aj k Times Square, či Central parku.

Každá izba má k dispozícii hernú konzolu Nintendo, chladničky a zadarmo prístup k internetu. V izbách takisto nájdete aj káblovú televíziu.
Medzi vybavenie hotela patrí bezplatné deluxe kontinentálne raňajky, fitness centrum a čerstvo upečené cukrovinky každé popoludnie.

Rezervujte si hotel ešte dnes a vychutnajte si svoj pobyt v Best Western Seaport Inn Downtown!

Jedna noc v Best Western Seaport Inn Downtown stojí od 160€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 3
Cena hotela: 160€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 0.94 km od centra

Booking.com

Rezervácia Best Western Seaport Inn Downtown od 160€/noc