Ritz-Carlton Hotel

50 Central Park South, NY 10019 , New York
Recenzia hotela: Ritz-Carlton Hotel

Ritz-Carlton – dve značky, ktoré vo svete hotelov znamenajú niečo ako Mercedes vo svete áut. Kvalitu, eleganciu a najlepší servis.

Presne taká je vlajková loď siete Ritz-Carlton – slávny hotel na okraji Central Parku. Očakávajte preto ten najlepší servis v bielych rukavičkách, najkrajšie izby (jedny z najväčších na celom Manhattane) a luxus, ktorý sa tak ľahko nevidí.

Hotel Ritz-Carlton bol postavený v roku 1929 pôvodne ako St. Moritz Hotel, architektom Emery Rothom (zodpovedný aj za viacero z apartmánových domov na Central Park West). Už vtedy si získal skvelé meno, jeho umiestnenie na kraji Central Parku, ho predurčovalo stať sa jedným z najluxusnejších hotelov New Yorku. Dnes ponúka 259 izieb pre hostí, vrátane 47 apartmánov.

Ak pre vás peniaze nehrajú žiadnu rolu, Ritz-Carlton Central Park je určený práve pre vás – je to totiž jeden z najdrahších hotelov v New Yorku.

Jedna noc v Ritz-Carlton Hotel stojí od 480€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 5
Cena hotela: 480€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.78 km od centra

Booking.com

Rezervácia Ritz-Carlton od 480€/noc