Hôtel Plaza Athénée

37 E. 64th St., New York, NY 10021 , New York
Recenzia hotela: Hôtel Plaza Athénée

Len jeden blok od Central Park Zoo, na elegantnej, tichej ulici so stromoradím v prominentnej štvrti Upper East Side sa nachádza jeden z najluxusnejších hotelov v New Yorku – hotel Plaza Athénée.

149 novo zrekonštruovaných izieb (114 izieb a 35 apartmánov) poskytuje európsku atmosféru s nezameniteľným komfortom pre svojich hostí.
Hostia môžu v hoteli Athenée využívať aj bezdrôtové pripojenie na internet v izbách a moderné fitness centrum. Na mieste na vás čaká aj moderná americká kuchyňa v reštaurácii Arabelle a jedinečné koktaily a exotická atmosféra v bare Seine.

Vrcholom luxusu, ktorý ponúka Hôtel Plaza Athénée sú dva penthouse apartmány, ktoré sa rozprestierajú na dvoch najvyšších poschodiach hotelu (16 a 17) – na 184 metroch štvorcových nájdete obývaciu izbu s dekoratívnym mramorovým kozubom, jedáleň, kde sa zmestí 12 osôb, či dve spálne. Ako čerešnička na torte je privátne presklenné átrium, či terasa, ktorá obklopuje celý apartmán s výhľadom na mesto.

Luxusné obchody na Madison Avenue, Múzeum moderného umenia a svetoznáma koncertná sieň Carnegie Hall sú v blízkej dostupnosti. Hotel Plaza Athenée je člen siete Leading Hotels of the World.

Jedna noc v Hôtel Plaza Athénée stojí od 400€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 5
Cena hotela: 400€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 6.16 km od centra

Booking.com

Rezervácia Hôtel Plaza Athénée od 400€/noc