Hudson, A Morgans Original Hotel

356 W 58th Street, NY 10010 Manhattan , New York
Recenzia hotela: Hudson, A Morgans Original Hotel

Blízko Central parku a Columbus Circle, ponúka tento moderný hotel vyše 800 izieb pre vaše pohodlie. Hudson, A Morgans Original je blízko subway, a v okolí sa nachádzajú najlepšie reštaurácie v New Yorku ocenené Michelinovou hviezdou.
Na skok to máte k Times Square, Broadway, či k Rockefellerovmu Centru.

Hotel Hudson je jeden z väčších hotelov v New Yorku – napriek tomu si zachováva štýl a poskytuje veľmi zaujímavé dizajnové ubytovanie na Manhattane.

Historická budova v ktorej sa hotel nachádza bola pôvodne postavená v roku 1928 dcérou finančníka J.P. Morgana pre potreby American Women’s Association ako rezidencia pre mladé ženy v New Yorku.
Počas 2. svetovej vojny slúžila ako ubytovňa pre holandských vojakov. Po vojne bola prebudovaná na kancelárske priestory – sídlila tu napríklad televízna stanica WNET.

Až v roku 1997 celú budovu odkúpila skupina Morgans Hotel Group so zámerom prebudovať ju na boutique hotel. Po troch rokoch rekonštrukcných prác sa hotel, pod názvom Hudson otvoril.
Podobne ako ostatné hotely siete Morgans – Royalton, ponúka Hudson pravý boutique zážitok z New Yorku – práve hotely tejto siete boli prvými boutique hotelmi na svete.

Jedna noc v Hudson, A Morgans Original Hotel stojí od 240€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 240€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.89 km od centra

Booking.com

Rezervácia Hudson, A Morgans Original od 240€/noc