Hotel Pennsylvania

401 7th Avenue, Manhattan , New York
Recenzia hotela: Hotel Pennsylvania

Mamut medzi hotelmi v New Yorku – Hotel Pennsylvania ponúka neskutočných 1705 izieb, vďaka čomu je to štvrtý najväčší hotel v New Yorku.

Vďaka svojej polohe je to jeden z najobľúbenejších hotelov v New Yorku. Nachádza sa priamo v srdci New Yorku oproti železničnej stanici Pennsylvania Station. Budova bola postavená spoločnosťou Pennsylvania Railroad v roku 1919 a za architektonické riešenie hotela zodpovedala firma McKim, Mead & White. Vďaka svojej ideálnej polohe priamo oproti Penn Station je Pennsylvania hotel obľúbeným miestom pre turistov, ktorí svoj hotel nemusia zbytočne hľadať. Ak sa teda vyberiete do New Yorku prvýkrát – ideálne umiestnený hotel Pennsylvania, môže byť práve pre vás.

Narozdiel od ostatných newyorských hotelov má 13. poschodie (celkovo svojim hosťom poskytuje 22 poschodí).

Náš názor na Hotel Pennsylvania
Hotel Pennsylvania je jeden z najčastejšie ponúkaných hotelov v New Yorku. So svojimi 1700+ izbami je to naozaj obrovské zariadenie a také sú aj služby, ktoré Penn ponúka. Nečakajte nič prevratné – skôr naopak. Platíte hlavne za skvelú centrálnu polohu. Ak si to dobre spočítate, oveľa výhodnejšie vás vyjdú hotely napríklad v Long Island City v Queens – kde sa ubytujete za nižšiu cenu v oveľa lepšom štandarde.

Samozrejme bez stoviek ďalších turistov. Hotel Pennsylvania je totiž ako malé mesto, či nepretržitá tržnica. Vždy sú tam ľudia a vy ste len ďalší v rade.

Jedna noc v Hotel Pennsylvania stojí od 160€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 2
Cena hotela: 160€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 3.79 km od centra

Booking.com

Rezervácia Pennsylvania od 160€/noc