The Standard Hotel

848 Washington at 13th Street, Manhattan , New York
Recenzia hotela: The Standard Hotel

The Standard New York je najnovší prírastok v rodine štýlových a moderných boutique hotelov známeho hoteliéra Andreho Balazsa, ktorému patrí aj slávny Chateau Marmont v Los Angeles.

Novučičký hotel Standard sa nachádza v 18 poschodovej budove priamo nad parkom High Line v štvrti Meatpacking District na brehu rieky Hudson.

Celý hotel sa nesie štýle cool atmosféry s modernými priestormi hotela. Najväčšou výhodou oproti iným hotelom je neskutočný výhľad, ktoré poskytujú inak nie príliš priestranné izby. Majú masívne okná od polahy po strop, takže svojim hosťom poskytujú ničím nerušený výhľad na rieku, či New Jersey. Z niektorých izieb dokonca vidieť Sochu slobody, takže sa naozaj budete cítiť ako v New Yorku.

Veľké okná zároveň poskytujú okoloidúcim, či turistom v parku pod hotelom ničím nerušený pohľad na často nahé telá hostí, keďže aj kúpeľňa obsahuje masívne okná. Hotel sa tak čoskoro po otvorení stal vyhľadávaným miestom aj pre túto vymoženosť.

Hotel k tomu ešte ponúka strešný bar a bazén, takže hostia si naozaj môžu vychutnať to najlepšie z New Yorku.

Jedna noc v The Standard Hotel stojí od 380€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 380€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 2.75 km od centra

Booking.com

Rezervácia The Standard od 380€/noc