Four Seasons Hotel

57 East 57th Street, New York , New York
Recenzia hotela: Four Seasons Hotel

Sieť hotelov Four Seasons poskytuje vždy neopakovateľný zážitok z luxusu a pohodlia, ktoré ponúka, či už v Prahe, alebo v New Yorku.

Aj na štandardy New Yorku však Four Seasons poskytuje niečo špeciálne – medzi Park a Madison Avenue sa nachádza hotel, v ktorom sa budete cítiť ako králi, ak na to budete mať peniaze.
Hotel Four Season je s výškou 208 m a 52 poschodiami najvyšším hotelom v New Yorku. Hotel ponúka aj najväčšie priemerné izby na Manhattane – priemerná izba vo Four Seasons má 60 metrov štvorcových a ponúka všetko, aby ste sa cítili ako doma.
Prezidentský apartmán poskytuje pre svojich hostí 280 metrov štvorcových a najvyšší luxus predstavuje Ty Warner Penthouse na vrchole hotela.

Od svojho otvorenia v roku 1994 sa Four Seasons Hotel v New Yorku neustále umiestňuje v rebríčkoch svetových hotelov najvyššej triedy – Conde Nast Traveler Gold List (10 rokov po sebe), či AAA Five Diamond Award list a Mobil Travel Guide Five Star.

Jedna noc v Four Seasons Hotel stojí od 620€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 5
Cena hotela: 620€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.59 km od centra

Booking.com

Rezervácia Four Seasons od 620€/noc