The Sherry-Netherland Hotel

781 5th Avenue, Central Park, NY 10022 , New York
Recenzia hotela: The Sherry-Netherland Hotel

Tento hotel, kraľujúci dolnému Central parku už od roku 1927 bol postavený rovnakým tímom ľudí ako jeho luxusní bratia The Pierre, či The Waldorf=Astoria.
Hotel má len 50 izieb a apartmánov, každý s výhľadom na Central park, či na Piatu avenue. K tomu si prirátajte ručne vyrábaný nábytok, vysoké stropy, mramorové kúpeľne, krby a hneď pochopíte, prečo stojí jedna noc v The Sherry-Netherland Hotel vyše 1000 dolárov.

Poloha.
Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v New Yorku v prestížnej štvrti bohatých a úspešných na Upper East Side.
V blízkosti Sherry-Netherland nájdete slávne obchody ako Barney’s, či Tiffany & Co.. Neďaleko sú tiež Museum of Modern Art a Carnegie Hall.

Charakteristika.
Súčasťou hotela The Sherry Netherland je klub zdravia, ktorý ponúka kadernícky salón a kozmetické služby. Medzi business výhody patria business centrum a bezdrôtový prístup na Internet. K dispozícii je izbový servis vo vymedzenom čase. Personál vie zabezpečiť chemickú čistiareň. K ďalším výhodám patria parkovacia služba, izbový servis vo vymedzenom čase a pult vrátnika.

Hosťovské izby.
Medzi výhody ponúkané v hosťovských izbách patria prehrávače DVD, klimatizácia a kávovary/čajníky. Okrem toho, medzi výhody dostupné na požiadanie patria mikrovlnné rúry, žehličky/žehliace dosky a protialergická posteľná bielizeň. Hosťovské izby sú vybavené televízormi (televízory), na ktorých možno sledovať prémiový TV kanál (kanály) a filmy za úhradu. K business výhodám patria telefóny s viacerými linkami, písacie stoly a hlasová pošta. K dispozícii je bezplatná balená voda. Každá izba má špecifickú výzdobu. Do ponuky všetkých hosťovských izieb patrí nasledovné vybavenie: chladničky. K vybaveniu kúpeľní patria telefóny, váhy a župany. K službám hosťovských izieb patria služba odostielania, upratovanie a budenie telefónom.

Jedna noc v The Sherry-Netherland Hotel stojí od 600€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 600€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.78 km od centra

Booking.com

Rezervácia The Sherry-Netherland od 600€/noc