Night Hotel

132 West 45th St., New York , New York
Recenzia hotela: Night Hotel

Hotel v ktorom je vždy noc. Aj tak by sa dal pomenovať štýlový hotel Night, ktorý ponúka unikátny gotický mestský dizajn, izby s luxusným vybavením a elegantné reštaurácie, a to len pár krokov od Times Square, Central Parku, či Rockefeller Center.

Hotelová recepčná služba vám môže pomôcť s rezerváciou večere, vybaviť lístky do divadla a zariadiť veľa ďalšieho. Hostia tiež ocenia osobné nákupné služby, rovnako ako voľné vstupenky do blízkeho wellness centra Chopra Center and Spa.

Izby v hoteli Night sa môžu pochváliť TV s plochou obrazovkou a CD prehrávačom Bose s kolískou na iPod. Po náročnom dni môžu hostia odpočívať v pohodlnom župane a osviežovať sa nápojmi z plne vybaveného minibaru. Hostia sa budú tiež tešiť z toaletných potrieb radu Molton Brown a zo značkového posteľnej bielizne.

Hotelová reštaurácia Nightlife ponúka ľahké jedlá a najrôznejšie koktaily a aperitívy Martini. Hostia môžu začať deň bezplatnú kontinentálne raňajkami a potom sa vydať na prehliadku vzrušujúcich miest v meste.

Night Hotel má 72 izieb.

Jedna noc v Night Hotel stojí od 140€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 140€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 4.71 km od centra

Rezervácia Night od 140€/noc