Park Central Hotel

870 7th Avenue at 56th Street, Manhattan , New York
Recenzia hotela: Park Central Hotel

Tento hotel stojí len kúsok od Central Parku a svetiel na Times Square a ponúka najmodernejšie vybavenie a luxusné ubytovanie. Nájdete ho v pešej vzdialenosti od najpopulárnejších turistických atrakcií Manhattanu.

Hotel Park Central stojí priamo proti Carnegie Hall a jeho hostia v ňom tak budú na ideálnom mieste v samom srdci mesta. Luxusné obchody na Piatej Avenue, divadlá na Broadwayi a vzrušujúce Rockefellerovo centrum sú len pár krokov odtiaľto. Z hotela sa tiež ľahko dostanete k rôznym staniciam metra.

Hotel Park Central ponúka hosťom 934 izieb vybavených moderne a vkusne – vrátane TV s plochou obrazovkou a veľkých písacích stolov v izbách. Hostia si môžu tiež zacvičiť v miestnom fitness centre, odpočinúť si pri kokteili vo vstupnej hale, alebo sa najesť v miestnej reštaurácii v štýle bistra Café New York. Ak hľadáte centrálne umiestnený hotel v New Yorku za dobrú cenu – skúste Park Central.

Jedna noc v Park Central Hotel stojí od 140€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 140€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.58 km od centra

Booking.com

Rezervácia Park Central od 140€/noc