..

Štýlovo. Vlastní totiž jeden z najkrajších kúskov z neveľkého výberu luxusných loftov v newyorskej štvrti SoHo.

Nový byt si pôvodne vyhliadol Lenny Kravitz. Ten zaň zaplatil 8.5 milióna dolárov. Musíte uznať, že za 580 metrov štvorcových obytnej plochy s naozaj kráľovskou strešnou terasou o výmere 300 metrov to nie je veľa.
Lenny však priestor nenechal len tak ležať a podujal sa na elegatnú prestavbu celého priestoru. Po 18 mesiacoch a investícii vyše milióna dolárov bol penthouse na 30 Crosby Street znovu na predaj. Tentoraz za $19.5 milióna dolárov $14.995 milióna dolárov sa šťastnou majiteľkou stala Alicia Keys.

Čo sa nachádza vo vnútri
V dvojposchodovom loftovom apartmáne nájdete mramorový krb, jedáleň, media room a samozrejme rozľahlú kuchyňu – to všetko na prvom poschodí. Na druhom poschodí, kam vedie presklenné schodisko sa nachádza rozmerná hlavná spáĺňa s hlavnou kúpeľňou (v apartmáne sa nachádza ešte ďalších 6) a tri ďalšie izby. Odtiaľto vedie ďalšie schodisko k úžasnej streche so zabudovaným grilom na barbecue, odkiaľ si majitelia môžu vychutnávať výhľad na New York. Ten je asi na celom apartmáne najkrajší – však posúďte sami z fotografií.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.