..

Máte radi umývanie okien? Ak patríte k menšine, pre ktorú je práve umývanie okien pôžitkom, máte k dispozícii 15 miliónov dolárov a milujete New York máme pre vás úžasný apartmán – 1 Sutton Place South #7A. Ten má totiž okien naozaj dosť – presnejšie 32 a to na všetky svetové strany.

Čo je v cene?
Za 15 miliónov dolárov dostanete okrem množstva okien ešte 13 miestností, 4 spálne, 4 kúpeľne a adresu v prestížnej časti Manhattanu zvanej Sutton Place. Bytový dom totiž postavil Rosario Candela, ktorý má na svedomí aj dom známy ako najlepšia adresa v New Yorku.

Vlastniť apartmán v candelovej budove je dnes najmä potvrdením sociálneho statusu – veď v jeho budovách nájdeme väčšinou apartmány s 10 – 20 miestnosťami, na ktoré si musíte pripraviť pár miliónov.

A One Sutton Place nie je výnimkou – 14 poschodový obytný dom s výhľadom na East Rive postavený v roku 1927 totiž patrí k najlepším adresám v meste. Za suseda by ste tak dostali napríklad herečku Sigourney Weaver, či množstvo bankárov, obchodníkov na Wall Street, či ozaj bohatých podnikateľov. Tak čo, beriete?

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.