..

V New Yorku je možné všetko – napríklad nájsť penthouse v štýlovej štvrti Tribeca, kde za 23 miliónov nenájdete ani kúsok súkromia. Celé dve poschodia sú totiž presklenné.

Budova nazvaná One York sa nachádza na rozhraní dvoch najštýlovejších štvrtí New Yorku – Tribecy a Soho. Poskytuje len 33 rezidencií, z ktorých každá je unikátna a jedinečná.

Vrcholom luxusu je však presklenný penthouse, ktorý sa nachádza na dvoch najvyšších poschodiach – ten ponúka naozaj okázalý priestor vyše 560 metrov štvorcových obývateľnej plochy. K tomu však treba prirátať aj 180 metrov štvorcových terás a úložné priestory o veľkosti jednoizbového bytu.

Cenu určite ovplyvňuje aj dokonalý výhľad – z terás, ktoré obklopujú celú rezidenciu uvidíte nielen Empire State Building, ale aj Woolworthov mrakodrap, či Chrysler Building.
V penthouse sa nachádzajú 3 spálne, 3 kupeľne, stropy vysoké až 3,3 metra, či hlavná kúpeľna so zlatým mramorom z Kalkaty.

Naozajstnou nevýhodou však môže byť práve poloha – One York sa totiž nachádza vjazd do Holland Tunnel – kadiaľ denne prejde vyše 100 000 automobilov. Ak vám to však nevadí, za cenu stoviek priemerných bytov na Slovensku môžete mať jeden jedinečný v New Yorku. Podrobnosti a ďalšie neskutočné fotografie nájdete na oficiálnych stránkach projektu.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.