..

Ak aj vy túžite po bývaní v New Yorku, nie je nič jednoduchšie – stačí mať cca 500 000 dolárov a útulný jednoizbový byt v New Yorku môže byť váš. Ak náhodou podobnú a vyššiu sumu nemáte, nezúfajte. Pripravili sme pre vás pracovnú motiváciu – zopár bytov, ktoré okrem toho, že sú úžasné a v New Yorku, patria aj známym celebritám, ktoré sa ich chcú zbaviť. Značka: Lacno to nebude.

Štýlový Penthouse Olseniek

Najznámejšie dvojičky sveta – sestry Olsenové predávajú jeden krásny penthouse – nikdy v ňom nežili, kúpili ho asi len ako investičnú príležitosť – za 7,5 milióna dolárov. Penthouse bol predaný za 7,7 milióna takže na tom príliš nezarobili, ale v dnešných časoch je aj 200 000 dobrý peniaz. 1 Morton Square má 12 miestností, 5 spální, 4.5 kúpeľne a skoro 600 metrov štvorcových obývateľnej plochy. No najlepší na tom celom je výhľad – byt má 53! obrovských okien s výhľadom na celý New York.

Loft Indianu Jonesa (Harrison Ford)

Naozaj nevieme prečo Harrison Ford predáva tento úžasný loft v Chelsea. Možno len chce získať peniaze, veľa peňazí – veď požadovaná cena je 16 miliónov dolárov…
Čo za túto cenu kupec dostane? 11 miestností, vlastný výťah, 550 metrov štvorcových obytnej plochy a k tomu 200 metrov veľkú strešnú terasu.

Duplex Umy Thurman

Uma Thurman známa z Pulp Fiction, či Kill Bill momentálne tiež predáva dom. NIe hocijaký dom – tento sa nachádza v jednej z najlepších štvrtí New Yorku v Gramercy/Greenwich Village, neďaleko Piatej avenue. Elegantný päťposchodový brownstone môže byť vás za cca 14 miliónov dolárov – a vo vnútri nájdete 7 spální, 6 kúpeľní a 6 kozubov. K domu samozrejme patrí záhrada, a strešná terasa.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.