..

Harlem je často neprávom vynechávaný pri návštevách New Yorku, aj keď tu nájdete jeden z najlepších hamburgerov v meste, či slávny Apollo Theater, jeden z najslávnejších hudobných klubov v USA. No od minulého roka máte o jeden dôvod naviac, prečo túto časť Manhattanu navštíviť – East River Plaza.

East River Plaza je veľké obchodné centrum, ktoré nájdete len pár blokov od stanice metra, 115th Street, zarovno Central parku. Na Manhattane veľa podobných obchodných domov nenájdete – možnos niečo podobné je Manhattan Mall, priamo v centre mesta, či Macy’s. Ale len v Harleme nájdete Prvý manhattanský Target a množstvo ďalších obchodov.

Čo nájdete v East River Plaza?
Veľké obchodné supermarkety ako Costco, Target, či Best Buy, ale aj stovky malých obchodov, kde si môžete v kľude nakúpiť. East River Plaza sa rozprestiera na 6 akroch bývalej továrne Washburn Wire v East Harleme.

Ako sa sem dostanete?
Dostanete sa sem pohodlne vlakom číslo 6, vystúpite na stanici 116St Station a vydáte sa k East River. Po cca 10 minútovej chôdzi sa dostanete k obchodnému centru, priamo na brehu East River.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.