..

Medzi najhľadanejšie frázy na týchto stránkach patrí sprievodca New Yorkom – čo je pochopiteľné, keďže tento podtitul nesie aj samotná stránka. Odteraz však nemusíte byť na internete, aby ste mali tie najlepšie informácie o New Yorku.

Pripravujeme totiž ebook – elektronického sprievodcu New Yorkom. Ak sa teda chystáte do New Yorku – máme pre vás jedinečného sprievodcu, ktorý sa zíde každému. Nájdete v ňom informácie a rady, ktoré nie sú ani na tejto stránke. A kedy môžete sprievodcu očakávať? Predbežný termín vydania je vo februári…

Ako bude zoradený sprievodca?
Sprievodca od newyorkcity.sk je rozdelený do 6 častí, ktoré pokrývajú všetky aspekty vášho budúceho výletu do New Yorku. Každá kapitola sa delí na viacero podtém, takže ak hľadáte niečo špecifické, určite to nájdete.
Ak máte záujem o bližšie informácie – kontaktujte nás prostredníctvom formulára, alebo na mailovej adrese info(a)newyorkcity.sk.


I. Predstavujeme New York

V tejto časti si predstavíme to najlepšie z New Yorku – v skratke aké sú najlepšie atrakcie, hotely, podujatia, či reštaurácie. Takisto si priblížime kultúru, históriu, či architektúru mesta a povieme si kedy je najlepšie navštíviť New York.

II. Plánovanie cesty do New Yorku
Príprava a plánovanie cesty je asi najdôležitejšou časťou cesty – v tejto časti si ukážeme ako ušetriť peniaze pri ceste do New Yorku, ako dostať z mesta maximum a dozviete sa všetky podstatné informácie, ktoré potrebujete pred cestou.

III: Prvé kroky v meste
Ak ste už v New Yorku, určite oceníte rady ako sa dostať z letiska do mesta, ako je to v New Yorku s cestovaním a čo všetko môžete vidieť, keď sa niekde vyberiete peši. Takisto tu nájdete sprievodcu vybranými mestskými časťami New Yorku a ukážeme si ako nájsť najvýhodnejšie ubytovanie. Takisto neostaneme o hlade a smäde, sme predsa v meste kde sa nachádza 25 000 reštaurácií…

IV. Spoznávanie mesta
New York ponúka stovky videniahodných atrakcií a pamiatok – ktoré by ste nemali nechať ujsť sa dozviete v štvrtej časti sprievodcu. Ponúkneme vám aj viacero tipov, ktoré vám ušetria čas a vy tak stihnete vidieť a spoznať viac.

V. Na čo nesmiete zabudnúť v New Yorku
V poslednej kapitole sú ukážeme na čo by ste nemali zabudnúť, či čomu by ste sa mali vyhnúť.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.