Royalton Hotel

44 West 44th Street, Midtown, NY 10036 , New York
Recenzia hotela: Royalton Hotel

Royalton je pojem medzi hotelmi v New Yorku. Svojim hosťom slúži pod rovnakým menom už od roku 1898 – teda vyše sto rokov. V roku 1988 bol znovuotvorený ako druhý luxusný boutique hotel patriaci značke Morgans. Práve tu sa začala písať slávna história luxusných a dizajnových hotelov.

Interiérový dizajn mal na starosti Phillipe Starck a hotel sa vďaka tomu zaradil medzi najlepšie vyzerajúce newyorské hotely a doteraz medzi ne právom (aj napriek nedávnej rekonštrukcii) patrí.

Spoločné priestory hotela sú ladené do tmavých, mužných tónov – dominuje tmavé drevo a diskrétna atmosféra elitných klubov. Narozdiel od toho izby sú priestranné, vzdušné a svetlé – s neutrálnymi farbami – tak aby evokovali palubu luxusného zámorského parníka. Zrejme najkrajšou časťou izieb je na počudovanie kúpeľňa, ktorej dominuje neskutočná, malými zrkadlami osvetlená vaňa.

Hotel sa samozrejme nachádza na ideálnom mieste, odkiaľ budete mať kamkoľvek v New Yorku na skok – len 2,5 bloku od Grand Central Terminal, dva bloky od Bryant Parku, či 1,5 bloku od Times Square.
Avšak to najhlavnejšie sa nachádza vovnútri – 168 štýlovo zariadených izieb (z toho až 96 apartmánov) v rôznych veľkostiach, ktoré sa líšia nielen plochou od 23 do 35 metrov štvorcových, ale aj príslušenstvom.

Jedna noc v Royalton Hotel stojí od 200€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 200€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 4.59 km od centra

Booking.com

Rezervácia Royalton od 200€/noc