Reklama na New York City.sk

Prečo?
NewYorkCity.sk je najväčším cestovateľským portálom o New Yorku na Slovensku a v Českej republike. Prinášame novinky a aktuality z New Yorku v profesionálnom formáte v dvoch jazykoch. Naše stránky prinášajú obsah, ktorý má vysokú informačnú hodnotu pre každého návštevníka New Yorku – priemerný návštevník si prezrie až 6 stránok, čo znamená výrazné zapojenie čitateľa.

Publikované pred 11 rokov

Stiahnuť informačnú brožúru

Možnosti
Bannerová reklama
PR články
Špeciálne sekcie


Leaderboard
– Veľkosť = 768 x 90 alebo 728 x 90
– Priemerná CTR tohto formátu dosahuje 2%.

Square

– Veľkosť = 300×300, 300×250, 250×250
– Priemerná CTR tohto formátu dosahuje 4%.
Tento formát umožňuje nasadiť váš banner vo veľkostiach 300×250, 250×250 na naše stránky sidewide. Výhodou cestovateľského webu newyorkcity.sk je vysoká priemerná CTR (dosahuje 1.78%, pri niektorých kampaniach a formátoch až 10%).
Tieto veľké formáty dokážu najlepšie zapojiť čitateľa a získať tak najväčšiu pozornosť pre vašu značku.


V prípade záujmu o bližšie informácie, prípadne štatistiky nášho portálu, prosím kontaktujte nás.

“Umožňujeme služby tretích strán, vrátane AddThis, aby získať určité anonymné informácie, keď navštívite naše webové stránky. Tieto spoločnosti môžu počas vašich návštevách týchto i iných webových stránok použitie nie osobné identifikačné údaje za účelom poskytovania reklám na tovar a služby, ktoré vás zaujímajú. Tieto spoločnosti väčšinou používajú súbory cookie, aby tieto informácie zhromažďovali. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto správaní reklamnej praxe, môžete navštíviť www.networkadvertising.org. ”

Booking.com