Morgans Hotel

237 Madison Avenue, New York , New York
Recenzia hotela: Morgans Hotel

Hotel Morgans je historicky prvým hotelom typu boutique na svete. Práve tu vznikol fenomén luxusných a štýlových boutique hotelov. Čo sú to boutique hotely?

Sú to väčšinou menšie, osobnejšie hotely s dôrazom na atmosféru, luxusné prostredie a výber materiálov. A práve úspech hotelu Morgans v New Yorku, podnietil na začiatku 80. rokov vznik ďalších dizajnových hotelov po celom svete.
Morgans hotel bol prvým, ktorý cestovateľom ponúkol unikátnu atmosféru už v čase svojho otvorenia – v roku 1984. Odvtedy si získal nielen v New Yorku množstvo nasledovníkov – no jedno sa mu nemôže uprieť. Bez hotela Morgans, by možno nikdy nevznikla vlna nových hotelov.

Ak sa ubytujete v Morgans, môžete sa tešiť na naozajstný zážitok z ubytovania. Ponúka 114 štýlových izieb, ktoré sú zariadené tak aby ste sa cítili ako doma. A možno ešte trochu lepšie.

Za dizajn hotela bola zodpovedná Andrée Putnam. Povýšila dizajn na ďalší zo symbolov hotelového priemyslu – tak aby sa hotel Morgans, vo všetkých ohľadoch odlíšil od neosobných mega hotelov veľkých hotelových sietí.
Celý hotel sa vďaka tomu nesie v komornom duchu a v jemných tónoch bielej, šedej a čiernej. Spoločné priestory sú tiché a cítite sa ako vo filme Martina Scorseseho.
Morgans má aj Obývačku – hlavný priestor stretávania sa hostí – Living *Room – miesto na relax, čítanie, či prácu.

Jedna noc v Morgans Hotel stojí od 210€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 210€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 4.01 km od centra

Booking.com

Rezervácia Morgans od 210€/noc