One UN New York

One UN Plaza, Midtown, NY 10017 , New York
Recenzia hotela: One UN New York

One UN New York, bývalý hotel Millennium UN Plaza Hotel sa nachádza priamo oproti sídlu Organizácie spojených národov s krásnymi pohľadmi na East River, či mrakodrapy Midtownu.

Hotel sa pokladá za súčasť komplexu OSN, takže ak chcete bývať priamo tam kde sa robí veľká politika, One UN New York Hotel je určený pre vás. Čo však robí práve tento hotel jedinečným je neskutočný výhľad – nachádza sa v biznis štvrti New Yorku, takže z vašej presklennej izby budete mať skvelý výhľad na siluetu Manhattanu. Hotel ponúka asi najlepší výhľad spomedzi dostupných hotelov v New Yorku. Pritom je však úplne zrekonštruovaný.

Menšou nevýhodou môže byť horšia dopravná dostupnosť – východnú časť Manhattanu obsluhuje len jedna trasa metra (IRT Lexington Avenue Line – 4,5,6), ktorá je často preťažená – najbližšia zastávka je však 3 bloky od hotela v stanici Grand Central Terminal. Hotel sa nachádza v príjemnej a kľudnej časti Manhattanu s dokonalým výhľadom. Má aj jedny z najlepších cien za ubytovanie v New Yorku, preto ho veľmi odporúčame.

Jedna noc v One UN New York stojí od 150€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 150€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 4.63 km od centra

Booking.com

Rezervácia One UN New York od 150€/noc