Lowell Hotel

28 East 63rd Street, New York NY 10065 , New York
Recenzia hotela: Lowell Hotel

S cenami začínajúcimi na 400 eurách za noc (končia až v dvoch tisícoch) nie je Hotel Lowell určený pre bežných cestovateľov. Podľa cien sa môže zdať, že nie je určený smrteľníkom a je jedným z najdrahších hotelov v New Yorku. Všetko, čo sa viaže k tomuto hotelu totiž dýcha peniazmi a luxusom.

Hotel Lowell stojí na Madison Avenue v prestížnej štvrti Upper East Side – štvrti bohatých a vplyvných, takže cenám za noc sa netreba čudovať. Už pri príchode do hotela vás uvítajú vodou z ostrova Fiji. Hneď po ubytovaní v jednej zo 47 izieb, či 23 deluxe izieb budete obklopení dobrým vkusom, luxusom a všadeprítomným osobným servisom.

Každá z izieb má vlastný štýl a žiadne dve nie sú rovnaké – všetky sa však nesú v historickom štýle anglickej elegancie. V Lowelli nebudete cítiť hektický svet okolo vás, ale len prvotriedne služby a dokonalé pohodlie.

Hotel ponúka viacero izieb na výber – najdrahší a najluxusnejší je Penthouse Suite – umiestnený na 17. poschodí. Svojim prominentným hosťom ponúka luxus ako v súkromnej rezidencii: na 185 metroch štvorcových sa nachádzajú tri spálne, štyri privátne terasy, samozrejmosťou je funkčný krb, tri kúpeľne, samostatná kuchyňa, či jedáleň.
Steny zdobia ručne maľované tepety z Talianska, kúpeľnu najkvalitnejší mramor takisto z Talianska.

Hotel je súčasťou prestížnej siete Leading Hotels of the World a každoročne sa umiestňuje v rebríčkoch exkluzívnych hotelov – či už Top 100 Hotels in the World, alebo Condé Nast Traveller Gold List.

Jedna noc v Lowell Hotel stojí od 400€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 5
Cena hotela: 400€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 6.04 km od centra

Booking.com

Rezervácia Lowell od 400€/noc