Best Western Plaza Hotel

39-34 21st street, 11101 New York , New York
Recenzia hotela: Best Western Plaza Hotel

Best Western Plaza Hotel je novopostavený hotel v Long Island City v Queens, pohodlne umiestnený neďaleko Queensboro Bridge. Vďaka blízkosti stanice metra F, budete mať blízko do Manhattanu a k všetkým pamiatkam a atrakciám, ktoré určite chcete vidieť. Na Long Island City nájdete viacero obľúbených hotelov za dobré ceny.

Všetky izby v Best Western Plaza poskytujú svojim hosťom pripojenie na internet prostredníctvom wifi zdarma a k dispozícii majú aj raňajky. Hlavné sú však aj polovičné ceny, ktoré v Best Western Plaza hoteli zaplatíte v porovnaní s hotelom podobného štandardu na Manhattane. Ten je pritom vzdialený len dve zastávky metrom, na Times Square budete za 15 minút pohodlne metrom (čo je menej ako z niektorých drahších hotelov na Upper West Side).

Netreba sa preto čudovať, že hotel je jeden z najobľúbenejších v počte rezervácií zo Slovenska, či Českej republiky. Naozaj sa oplatí.

Jedna noc v Best Western Plaza Hotel stojí od 80€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 3
Cena hotela: 80€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 6.6 km od centra

Booking.com

Rezervácia Best Western Plaza od 80€/noc