InterContinental The Barclay Hotel

111 East 48th Street, NY 10017 , New York
Recenzia hotela: InterContinental The Barclay Hotel

V tomto prekrásne zrenovovaný hotel sa elegantne snúbi historické čaro 20. rokov minulého storočia s moderným vybavením. Ponúka luxusné ubytovanie v srdci Midtownu a to len pár krokov od legendárnych newyorských zaujímavostí.

InterContinental The Barclay New York stojí hneď na Park Avenue – jednej z najkrajších ulíc v New Yorku. V pešej vzdialenosti nájdete Rockefeller Center, Carnegie Hall či Times Square. Nakupovanie v luxusných obchodoch na Piatej Avenue spolu s návštevami divadiel na Broadwayi a svetovo preslávených múzeami na vás čakajú tiež len kúsoček odtiaľto.

Po dlhom dni si tu môžete odpočinúť pri hotelovej masáži alebo si vybrať niektoré zo suvenírov, ktoré ponúka darčekový obchod priamo v hoteli Barclay New York. Viacjazyčný personál recepcia vám pomôže zarezervovať si miesta na večeru, zoženie vstupenky a zabezpečí vám čokoľvek, čo budete potrebovať na to, aby ste na túto návštevu nezabudli.

Jedna noc v InterContinental The Barclay Hotel stojí od 160€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 4
Cena hotela: 160€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 4.85 km od centra

Booking.com

Rezervácia InterContinental The Barclay od 160€/noc