New York Palace Hotel

455 Madison Ave, New York , New York
Recenzia hotela: New York Palace Hotel

The New York Palace Hotel je spojenie histórie a modernej doby. Na historickej pamiatke – Villard Mansion vyrástla moderná 55 poschodová veža.
Nachádza sa priamo v centre Manhattanu – na rohu 50. ulice a Madison Avenue, priamo oproti St Patrick’s Cathedral, len pár minút od Rockefeller Center, či Saks Fifth Avenue.
Hotel sa stal známym aj vďaka vystupovaniu v sériáli Gossip Girl, kde penthouse na vrchole hotela obýva fiktívna rodina van der Woodsen a hrdina Chuck Bass.

Pôvodná historická Villard Mansion bola postavená známou architektonickou firmou McKim, Mead, and White (zodpovední aj za Pennsylvania Station, či Manhattan Municipal Building) pre finančníka Henry Villarda.

V roku 1974 sa začali práce na pridaní 55 poschodovej veže (architektonické štúdio Emery Roth & Sons) od developera Harryho Helmsleyho. Hotel bol otvorený v roku 1981.

New York Palace Hotel má 805 izieb, 85 apartmánov, 650 metrov štvorcových veľké spa a fitnes centrum, či 4 Triplex Penthouse apartmány.

Jedna noc v New York Palace Hotel stojí od 300€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 5
Cena hotela: 300€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.07 km od centra

Rezervácia New York Palace od 300€/noc