Paramount Hotel Times Square

235 West 46th Street, Times Square, NY 10036 Manhattan , New York
Recenzia hotela: Paramount Hotel Times Square

Jeden z najväčších hotelov v New Yorku – Paramount Hotel sa nachádza len pár krokov od slávneho Times Square. Hotel ponúka 601 novozrekonštruovaných izieb (rekonštrukcia prebehla v roku 2009).

Vďaka svojej polohe priamo pri Times Square budete mať spoznávanie toho najlepšieho z New Yorku naozaj na skok. Len pár krokov od hotela nájdete divadelnú štvrť na Broadway, či oblasť známu ako Restaurant Row, ktorá ponúka možnosť vynikajúceho stravovania.

Reštaurácia Mezzanine v hoteli Paramount ponúka na raňajky a obed medzinárodnú kuchyňu, Dean & Deluca Gourmet Specialty Shop zase ponúka rýchle jedlá, ktoré si môžete odniesť so sebou, gurmánsku kávu a mnoho ďalšieho. Hotelový bar sídli na úrovni vstupnej haly a má výhľad na rušnú 46. ulici – je to to správne miesto, kam si zájsť pred divadlom na koktail. V bare v knižnici nájdete mäkké osvetlenie, mahagónové barové stoličky a biele pohovky.

Jedna noc v Paramount Hotel Times Square stojí od 90€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 3
Cena hotela: 90€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 4.9 km od centra

Booking.com

Rezervácia Paramount Times Square od 90€/noc