Mandarin Oriental, New York

80 Columbus Circle, New York , New York
Recenzia hotela: Mandarin Oriental, New York

Hotel sa nachádza v novopostavenom Time Warner Center na krok od Central Parku. Hotelové lobby sa nachádza na 35 poschodí, takže kým sa dostanete len do hotela, musíte sa odviesť dvoma výťahmi.

Výhľad a služby vám však túto nepríjemnosť vynahradia. Celý hotel sa nesie v duchu ázijskej kultúry, s jedným z najlepších spa zariadení v New Yorku (dve poschodia s úžasným výhľadom na Central Park a New Jersey).

Priemerná cena izby v hoteli Mandarin Oriental sa pohybuje od 700 dolárov za noc, po 15 000 dolárov za prezidentský apartmán. Ale garantujeme vám, že to budú jedny z najlepšie minutých peňazí vo vašom živote. Mandarin Oriental v New Yorku je totiž jeden z najúžasnejších hotelov na svete – výhľad na Central park, úžasné vzdušné interiéry, prvotriedny servis a dokonalá ázijská úslužnosť vám vyčarí úsmev na tvári a pripraví naozajstné nezabudnuteľné zážitky z New Yorku – také aké majú byť…

Jedna noc v Mandarin Oriental, New York stojí od 640€, rezervovať izbu si môžete prostredníctvom stránok nášho partnera booking.com.

Podrobnosti:
Kategória hotela: Počet hviezdičiek: 5
Cena hotela: 640€
Sieť hotelov:

Vybavenie:
Počet izieb:
Vzdialenosť do centra mesta: 5.97 km od centra

Booking.com

Rezervácia Mandarin Oriental, New York od 640€/noc