Letenky do New Yorku

Kúpa dobrej a lacnej letenky môže byť pre niekoho jeden z prvých problémov pri ceste do New Yorku. Nedajte sa však odradiť časy keď letenka do New Yorku stála vyše 30 000 korún sú dávno preč. Teraz sa dá spiatočná letenka do New Yorku, aj bez prestupu, získať za priemernú cenu okolo 500 eur.

Publikované pred 10 rokov

Vôbec neplatí, že cestu do New Yorku musíte plánovať mesiace dopredu, aby ste získali lacnú letenku. Za cenu 500 eur dostanete napríklad letenku ešte na mesiac dopredu. Oplatí sa však sledovať akcie, o ktorých napríklad informujeme na našej facebookovej stránke. Tak sa do New Yorku môžete dostať aj za 250€ (samozrejme v tomto prípade si vyberáte z termínov, ktoré vám určí aerolinka, alebo cestujete zo vzdialeného letiska s viacerými prestupmi).

Nájdite najlepšiu cenu leteniek
Vynikajúcou službou na hľadanie naozajstných cenových prekvapení je Find a Deal na stránkach bravofly.com. Jednoducho si vyberiete letisko, alebo krajinu odletu (aj v okruhu niekoľkých sto kilometrov), vašu destináciu a mesiac v ktorom chcete cestovať (maximálne 3) a Find a Deal vám nájde najlacnejšiu ponuku v daný mesiac.

Všeobecne sa dá povedať, že akákoľvek letenka za 400 eur je dobrá cena. Ak teda nájdete termín kedy chcete letieť, je dobré sa spoľahnúť na zabehanú spoločnosť. Napríklad pelikan.sk.


Lacné letenky do New Yorku

Booking.com