Ubytovanie New YorkBooking.com

Hľadáte ubytovanie v New Yorku? Tak to ste u nás dobre – New York poznáme, boli sme tam viackrát a desiatky krát sme pre vás hľadali najlepšie ubytovanie. Aké sú teda rady tvorcov newyorkcity.sk pri hľadaní ubytovania v New Yorku?

Ak máte rozpočet priemerného Slováka, zabudnite na hotely na Manhattane. Ak nechcete bývať v lacných hoteloch, z ktorých vám budú stáť vlasy na hlave poobhliadnite sa po okolitých častiach mesta. Najviac dostupných hotelov momentálne rastie v Brooklyne, či v Queens. Najobľúbenejšie hotely (a najviac rezervované) na našich stránkach sa nachádzajú práve tu – v Long Island City. Táto kedysi priemyselná časť mesta sa nachádza na druhej strane East River na dohľad od Manhttanu. S centrálnou časťou New Yorku ju pohodlne spája linka metra (3 stanice, pár minút a ste tam).

Pritom ceny tu začínajú na príjemných 30-40€ na osobu a noc. To je na pomery New Yorku naozaj skvelé – ak si nájdete aj hotel s raňajkami, ušetríte aj viac ako polovicu peňazí na ubytovanie.

Za ceny trojhviezdičkového hotela na Long Island City (napr. Quality Inn Long Island City) dostanete na Manhattane len to najlacnejšie – možno len dokonca hostel. Veľmi dobré ceny má dlhodobo aj Ramada Long Island City s izbami s výhľadom na celý Manhattan.

Ak si trúfate na pobyt u domácich, skúste Airbnb.