..

1 Main Street je budova v ktorej sa nachádzajú najdrahšie byty v Brooklyne. Budova sa nachádza priamo pri Manhattanskom moste a poskytuje ničím nerušené výhľady na panorámu dolného Manhattanu.

Je to bývalá továrenská hala, známa ako Clock Tower, pretvorená na štýlové rezidenčné lofty. Budova bola kúpená realitným mágom Davidom Walentasom v roku 1978 za 1.5 milióna dolárov.

Najdrahší apartmán Brooklynu

Doterajší rekord držal za najdrahší apartmán Brooklynu držal 300 metrov štvorcových veľký byt za 8,5 milióna dolárov. Tento však doterajší rekord prekonáva vo všetkých smeroch.

Byt, v ktorom nepotrebujete hodiny

Na vrchole najvyššej budovy v štvrti zvanej DUMBO (medzi Brooklyn Bridge a Manhattan Bridge) sa nachádza troj poschodový penthouse s rozlohou 600 metrov štvorcových. V apartmáne sa nachádzajú 3 spálne, dve kúpeľne, jedinečný je však výhľad z terasy na najvyššom poschodí. Zo súkromnej vyhliadkovej terasy uvidíte celý Manhattan, Brooklyn, či newyorský prístav. Vrchol budovy zdobia štyri ciferníky, vďaka ktorým budete mať nielen unikátny výhľad, ale vždy budete vedieť koľko je hodín.

A cena? Apartmán sa predáva za 25 miliónov dolárov.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.