ebook Sprievodca New Yorkom

New York musíte zažiť na vlastné oči a ďalšie zmysly. New York, to nie sú len turistické atrakcie, či mrakodrapy všade navôkol – New York to sú chute, vône, zvuky, ruchy a ľudia, ktoré musí zažiť každý sám (ukážky nájdete tu).
Zažite ho aj vy prostredníctvom jedinečného sprievodcu, ktorý sa zíde každému. Nájdete v ňom informácie a rady, ktoré nie sú ani na tejto stránke – vyše 70 strán jedinečných informácií a rád. Sprievodca bol aktualizovaný v januári 2015, takže tam nájdete najnovšie informácie.

Publikované pred 14 rokov

Nájdete v ňom všetko čo by vás o New Yorku mohlo zaujímať – ako cestovať z letiska, ako cestovať v meste, ako si nájsť najlacnejšie ubytovanie a ako ušetriť, čo musíte pri návšteve New Yorku ochutnať, čo vidieť a čo zažiť – proste všetky dôležité informácie, bez ktorých sa váš výlet, či dovolenka v tomto skvelom meste nezaobíde…

Sprievodca v praktickom formáte A5 stojí 10€. Viac informácií o kúpe nájdete tu.
Po zaplatení prostredníctvom Paypal, alebo prevodom na účet v ČSOB: 4004556506 / 7500 (v poznámke prosím uveďte svoj kontaktný email) dostanete sprievodcu New Yorkom vo formáte PDF. Ak chcete viac informácií – kontaktujte nás na info@newyorkcity.sk.

ukazka-1

ukazka-2

ukazka-3

ukazka-4

ukazka-5

ukazka-6

Booking.com