..

Kúpa dobrej a lacnej letenky môže byť pre niekoho jeden z prvých problémov pri ceste do New Yorku. Nedajte sa však odradiť časy keď letenka do New Yorku stála vyše 30 000 korún sú dávno preč. Teraz sa dá spiatočná letenka do New Yorku, aj bez prestupu, získať za priemernú cenu 400 eur.

Vôbec neplatí, že cestu do New Yorku musíte plánovať mesiace dopredu, aby ste získali lacnú letenku. Za cenu 400 eur dostanete napríklad letenku ešte na mesiac dopredu.

Nájdite najlepšiu cenu leteniek
Vynikajúcou službou na hľadanie naozajstných cenových prekvapení je Find a Deal na stránkach bravofly.com. Jednoducho si vyberiete letisko, alebo krajinu odletu (aj v okruhu niekoľkých sto kilometrov), vašu destináciu a mesiac v ktorom chcete cestovať (maximálne 3) a Find a Deal vám nájde najlacnejšiu ponuku v daný mesiac. Napríklad na október je to letenka s 20 dňami v New Yorku za 340 eur, vo februári môžete letieť len za 336 €.

Všeobecne sa dá povedať, že akákoľvek letenka za 400 eur je dobrá cena. Ak teda nájdete termín kedy chcete letieť, je dobré sa spoľahnúť na zabehanú spoločnosť. Napríklad pelikan.sk.

Napriklad na termín 1.-8.10 najde pelikan letenku uz za 382,29 EUR (pri lete Budapešť – letisko JFK), 407,99 EUR (pri lete z Viedne na JFK). Momentálne sú v ponuke aj lety z Bratislavy do New Yorku za akciovú cenu 335 EUR (10 093,00 SKK).
Lacné letenky do New Yorku

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.