..

Poznávanie mesta vám uľahčí tzv. Newyorský lístok (New York Pass). Za 127 dolárov na osobu (1 deň) dostanete vstup do múzeí a pamätihodností, prevoz loďou na ostrov so sochou Slobody, vstup na obľúbenú vyhliadku Empire State Building bez čakania, či úžasný výlet loďou okolo celého Manhattanu.

TIP V cene lístku je aj trojhodinová vyhliadková plavba okolo Manhattanu.

V rámci New York Pass máte vstup zadarmo do vyše 100+ atrakcií v New Yorku (zoznam nájdete v samostatnom článku) – Empire State Building, Socha slobody, New York Skyride, Madame Tussaud’s, Circle Line River Cruise, Guggenheimovo Múzeum, Museum of Modern Art, Madison Square Garden Tour, NBC Studio Tours, New York Aquarium, vyhliadku Top of the Rock, Uncle Sam’s Hamilton Financial Tour & veľa ďalších.

V cene New York Pass je aj 140 stranový sprievodca v angličtine, nemčine a španielčine, obsahujúci otváracie hodiny atrakcií v New Yorku, mapy a smery k jednotlivým atrakciám a reštauráciám v New York Pass. Ak si kúpite New York Pass cez nás – napíšte nám a my vám pošleme nášho sprievodcu New Yorkom zadarmo.

Výhody New York Pass

  • Zabudnite na čakanie – Ako držiteľ New York Pass máte možnosť využiť vstupy do atrakcií bez čakania (čakanie na vyhliadku Empire State Building sa niekedy natiahne aj na pár hodín, tie môžete vďaka pasu investovať do spoznávania mesta)
  • Celkovo ušetríte vyše $700 na vstupných poplatkoch, tak neváhajte a zakúpte si jedinečný NY Pass

 

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.