..

Nákupné centrum typu outlet, ponúkajúce značkové oblečenie z minulých sezón za polovičné ceny bolo v Central Valley v štáte New York otvorené v roku 1985.

Momentálne ponúka 220 obchodov a zaberá cca 72 000 metrov štvorcových – čím sa radí k najväčším a najlepším outletom na svete – samotné centrum je jednou z najobľúbenejších atrakcií v New Yorku.
Pre lepšiu orientáciu je celé centrum rozdelené do farebných zón, takže by ste sa v záplave značiek a tovaru nemali stratiť.

Čo nájdete vo Woodbury Common?
Predobvšetkým obľúbené svetové značky – American Apparel, Balenciaga, Banana Republic, benetton, Dior, DKNY, Ed Hardy, Dolce&Gabbana, Hugo Boss, GAP, J.Crew, Lacoste, Levis, Prada, Puma, Reebok, Ralph Lauren, či Tommy Hilfiger.

Ako sa dostanete do Woodbury Common?
Keďže sa outlet nachádza mimo mesta, musíte využiť buď železničnú dopravu – vlaky MTA Metro-North Main Line – priamo z Penn Station na Manhattane sa dostanete do stanice Harriman, odkiaľ pohodlne odchádza kyvadlová doprava do centra.

Do centra sa takisto dostanete, ak využijete službu jednej z autobusových liniek, ktoré premávajú medzi Manhattanom a Woodbury Common Premium Outlets – stačí si pozrieť oficiálnu stránku centra.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.