..

Ako sme už avizovali, pripravili sme pre vás – čitateľov newyorkcity.sk, ale hlavne pre turistov, ktorí sa chystajú navštíviť New York elektronického sprievodcu týmto mestom.
Na vyše 70 stranách nájdete tie najlepšie rady, doporučenia a dobré tipy, tak aby bola vaša návšteva New Yorku dokonalou. Neviete si vybrať zo širokej ponuky hotelov? Vybrali sme pre vás tie najvýhodnejšie. Neviete, kedy je najlepšie cestovať? Kedy je v New Yorku najlepšie počasie, či najlepšie ceny v obchodoch? Máme pre vás odpovede na všetky tieto otázky a na množstvo ďalších.

Empire State Building By: Rachel Docherty

Už nezabudnete na to, že v New Yorku budete potrebovať adaptér, nájdete si wifi pripojenie zadarmo, či využijete vstupné do najlepších múzeí takisto zadarmo – jednoducho informácie, ktoré sa nenachádzajú ani na týchto stránkach.

Vyžiadajte si ukážkovú kapitolu na info@newyorkcity.sk. Ak máte akékoľvek otázky – neváhajte nás na tejto adrese aj kontaktovať. Ak takisto si môžete prečítať skoro kompletnú kapitolu o cestovaní v New Yorku, či histórii mesta.

Ak chcete vedieť o New Yorku viac – zakúpte si sprievodcu.

I_obalka_R05
Kúpte si sprievodcu New Yorkom
Získate prístup k 70 stranám čítania o New Yorku. Všetko čo by vás pred cestou malo zaujímať.